Seyahat

THY, ikinci tur seçimler için yolcularına ek haklar tanıdı

THY’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yolculara 28 Mayıs’ı kapsayan seferler için bilet işlemlerinde kullanabilmeleri için ek haklar verildiği belirtildi.

Açıklamada, 15 Mayıs 2023-11 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Türkiye giriş çıkışlı seyahat kaydı olanlar için, 15 Mayıs ve öncesinde düzenlenen biletlerde ücretsiz rezervasyon tarih değişikliği, iptal veya iade yapılabileceği belirtildi. (dahil), 28 Mayıs 2023 tarihini kapsayacak şekilde Türkiye’ye geliş veya gidiş veya gidiş tarihi. 15 Mayıs 2023-28 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında ve oy kullanmak üzere seyahat planını 28 Mayıs 2023 tarihini içerecek şekilde değiştirmek isteyenler, 11 Haziran 2023 (dahil) Yeni seyahat tarihi 31 Mart 2024 tarihine kadar olan uçuşlarda yapılan rezervasyon değişiklikleri en geç son başvuru tarihine kadar işlem yaptırmaları şartıyla, aynı güzergah bölgesinde olmaları şartıyla ücretsiz olarak yapılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

Bilet iade koşulları

Kullanılmayan biletlerin iadesinin kesintisiz olarak yapılacağına dikkat çekilen açıklamada, “Yolculuk tamamlanmamış kısmen kullanılmış biletler için kullanılmayan uçuşların iade işlemi ücretsiz olarak yapılacaktır. bilet 31 Mart 2024 (dahil) tarihine kadar herhangi bir fiyat farkı ve cezası olmaksızın uzatılabilir.” bilgi verildi.

Açıklamada, biletlerinde değişiklik yapmak isteyenlerin işlemlerini THY satış ofisleri, davet merkezi veya internet sitesinden gerçekleştirebilecekleri kaydedildi.

kozaklihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu