Haber

Yaptığı dansla sosyal medyayı sallayan Vatan Partisi üyesi Cem Saygı, adaylığından çekildi.

Türkiye 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine kilitlenmişken, geçtiğimiz günlerde internete düşen Vatan Partisi üyesi Cem Hürmet ile ilgili görüntüler büyük yankı uyandırdı.

GÖRÜNTÜLERİN ESKİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Zonguldak

TEPKİLER SONRASI ADAYLIKTAN ÇEKİLME

Vatan Partisi’nden milletvekili adayı, açıklamalarına rağmen yankılar dinmeyince bugün yaptığı açıklamayla adaylıktan çekildiğini duyurdu.

“İL BAŞKANIMIZ ARADI VE ‘BİZİ TEHDİT ETTİLER’ DEDİ”

Videoların eski olduğunu söyleyen Hürmet, önceki gün yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Sosyal medyadaki görüntü daha önce çekilmiş bir görüntü. Ben de anlayamadım. Dün bir karışıklık oldu mesela il müdürlerimiz aradı dediler benimle konuşup tehdit ettiler. Şimdi ben varım.” 5. sırayı alırsam ya da direkt aday gösterdiklerinde ilk hedefim şu 10 ilde deprem olduğunu gördük şu kadar insanımız yaralandı gördük bu kadar insanımız gitti Allah rahmet eylesin hepsinin üzerinde.

“ESKİ BİNALARI YIKACAĞIZ, KENTSEL DÖNÜŞÜM YAPACAĞIZ”

Ailelerine başsağlığı diliyorum. Şimdi Zonguldak’ımızın genelinde daha çok eski binalar var. Bunları tamamen yıkıp kentsel dönüşüm yapacağız. Hiç para almadan inşaatımızı nasıl yaptıysak aynı şekilde yapıp daireyi sıfırdan yapıp aynen geri vereceğiz. Kışla sanayi dediğimiz yerde tır yolu var. Kamyonlar için yol üzerinde farklı bir kullanılabilir yol inşa edilecek. Mesela aynı yöne dönen adam, İstanbul trafiğine dönen tırlar, yani yolu genişleteceğiz. Ve altyapı değerlendirmesi. Altyapı alanımız birden fazla mahallede var” dedi.

“BAŞIMIZA HİÇBİR ŞEY DÜŞÜNMÜYORUM”

Esnafları gezerek destek isteyen Cem Saygı, “Sosyal medyada bir şeyler paylaşıldı. Şu anda bizi resmen damgalıyorlar. Şu anda sosyal medyada birinci sıradayım. Hiçbir şey umurumda değil.” . Umurumda değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu