Haber

Trump, Biden’a küfretti: O bir aptal. çocuk

Eski ABD Başkanı Donald Trump, 2024 başkanlık seçimleri kampanyası kapsamında Pensilvanya’da destekçileriyle bir araya geldi.

ABD Lideri Joe Biden yönetimine askeri anlamda sert eleştiriler getiren Trump, “Şimdi tırmanan bu çatışmayı körüklemek için Avrupa’ya asker gönderiyoruz. Sırf Joe Biden’a yasa dışı yollardan ödeme yapıldı diye tek bir Amerikalının hayatı tehlikeye atılmamalı.”söz konusu.

Konuşmasının bir bölümünde Biden’a da küfürler yağdıran Trump, “O aptal bir çocuk”söz konusu.

Trump yaptığı konuşmada kendisine yöneltilen suçlamaların asılsız olduğunu ve asıl suçlunun Biden ailesi olduğunu iddia etti. Biden ve ailesini suç örgütü olmakla suçlayan Trump, “Ahlaksız Joe Biden”, “Amerikan tarihinin en yozlaşmış başkanı”telaffuzlar yaptı.

Sansasyonel konuşmaların yapıldığı mitingde Trump, şunları söyledi: “Biden suç ailesini tartışmayı reddediyorlar, ancak yanlış hiçbir şey yapmayan Trump’ın temelsiz suçlamalarını bildirmekten zevk alıyorlar.”söz konusu.

TRUMP’a yöneltilen suçlamalar

Başkanlığı sırasında, “yetişkin bir film yıldızını susturmak”, “belgelerde sahtecilik yapmak”Yanlış bir şey yapmakla suçlanan Trump, sonunda Florida’daki malikanesindeydi. “gizli belgeler” bulunmuştu. FBI ajansları tarafından evi basılan Trump, “ulusal savunma bilgilerinin kasıtlı olarak saklanması”dahil olmak üzere 37 suçlama getirildi.

Trump, kendisine yöneltilen tüm suçlamaları reddediyor.

KAYNAK: HABER7

haber-sarikaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu