Haber

Sessizliğini bozdu! Adı Trabzonspor ile anılan Sergen Yalçın verdiği cevapla ortalığı karıştırdı.

Son olarak 2020-21 sezonunda Beşiktaş’ı çalıştıran ve siyah beyazlıları şampiyon yapan başarılı teknik direktör, geçen sezon aldığı başarısız sonuçlar üzerine siyah beyazlılardan ayrıldı. Sergen Yalçın, Abdullah Avcıistifasının ardından TrabzonsporÖncülüğünü yapacağı tezler konusundaki sessizliğini bozdu.

SONUÇ SORULARI GELDİ

Trabzonspor son günlerde peş peşe gelen istifalarla sarsıldı. Evvel Ahmet Ağaoğlu, cumhurbaşkanlığından istifa ettiğini açıkladı. Kongre kararı alınır alınmaz bir istifa haberi daha geldi. Şampiyonluğun mutluluğunu yaşayan Abdullah Avcı, bordo mavililer ile yollarını ayırdığını açıkladı.

SERGEN YALÇIN İSMİ GÜNDEME GELİYOR

Teknik menajer arayışına giren Trabzonspor ile ilgili flaş bir tartışma yaşandı. Bordo mavililerin başında Beşiktaş’ı şampiyon yapan Sergen Yalçın’ın oynayacağı iddia edildi.

SERGEN YALÇIN SESSİZLİĞİ BOZDU

tv100’den Mehmet Batuhan Ağır, ünlü teknik direktör Sergen Yalçın’a bu iddiayı sordu. Ağır, “Hocam senin adın Trabzonspor’la gidiyor. Ne söylemek istersin?” Sergen Yalçın, “Henüz teklif almadım” yanıtını verdi.

“BUGÜNE KADAR BİR TEKLİF ALMADIM”

Ağır’ın “Peki teklif gelirse Trabzonspor’a sıcak bakar mısınız” sorusu üzerine Yalçın, sözlerini tekrarlayarak, “Henüz teklif almadım” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu