Yaşam

Johnny Depp’in İntihara Teşebbüs Ettiği İddiasıyla İlgili İlk Açıklama!

Ünlü oyuncu ve müzisyen Johnny Depp, Macaristan’da bir konser için gittiği otel odasında baygın halde bulundu. Herkesi korkutan Depp’in durumunun aşırı dozda uyuşturucudan komaya girdiği iddia edildi. Dünyaca ünlü yıldızın intihara teşebbüs ettiği de iddialar arasında yer aldı. Gönülleri ağza getiren haberin ardından beklenen açıklama geldi. Hollywood Vampirleri seti sosyal medyadan yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Karayip Korsanları’ndaki Jack Sparrow rolüyle akıllara kazınan dünyaca ünlü aktör Johnny Depp, bugün sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu.

Geçmişte uyuşturucu ve alkol gibi sorunlarla boğuştuğu bilinen yıldızın adı tüm dünyada manşetlere taşındı.

Ünlü yıldız, Hollywood Vampires grubuyla konser vermek için gittiği Macaristan’ın başkenti Budapeşte’deki otel odasında baygın halde bulundu.

Grubun 18 Temmuz’da Budapeşte’de vereceği konserin iptal edilmesi kısa sürede tepki çekti. Bunun nedeni bir süre açıklanmadı. Daha sonra sebebinin Depp’in odada baygın halde bulunması olduğu ortaya çıktı.

Daily News Macaristan’ın iddiasına göre; Depp, yüksek dozda uyuşturucu alarak intihara teşebbüs etti.

Tüm bu haberlerin kafa karışıklığına yol açmasının ardından tüm gözler ünlü yıldız hakkında yapılacak en ufak açıklamaya çevrildi.

Ve sonunda beklenen oldu! Hollywood Vampires seti ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

‘Tüm grup üyelerinin güvende ve sağlıklı olduğundan emin olabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde sizi Polonya, Almanya ve ABD’de görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Johnny Depp’in sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamalar derin bir ‘Ah!’ onu o aldı.

Konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir? yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu