Haber

Destici Ümit Özdağ gerçeği ortaya çıkardı! Ne istedi?

Destici’nin açıklamalarından satırbaşları:

ÜMİT ÖZDAĞ VE KILIÇDAROĞLU ANLAŞMASI

Yavaş yavaş, göçmenler ülkelerine geri gönderilecek. Bu yeni bir şey değil, çalışmalar hızla devam ediyor.

Terörle mücadele konusunda son dönemde yapılanlar hiçbir dönemde yapılmadı.

Kılıçdaroğlu, Demirtaş dahil tüm tutukluları serbest bırakacağız diyor. Üzerinde anlaşmaya vardıkları metinlerde neden bunlar yok? Bugüne kadar HDP ve PKK’yı süsleyen Kılıçdaroğlu, Özdağ’ın oylarıyla pes mi edecek? Öyle bir şey yok. Burada bir hile var.

‘BİZDEN 3-4 BAKANLIK İSTEDİ’

Cumhur İttifakı’ndan 3-4 bakanlık isteyen Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu’yla görüşecek, görüştü ve bakanlık sözünü aldı.

Beyan ettikleri unsurların tamamı Cumhur İttifakı’nın ilkeleri arasındadır. Burada bir müzakerenin söz konusu olduğu çok açık.

Başta PKK’lılar olmak üzere tüm terör unsurları, LGBT’liler ve marjinal örgütler Kılıçdaroğlu’na destek açıklamaları yaptı. Özdağ onlarla aynı çuvala girdi.

“İNSANLAR BUNU GÖRÜYOR”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun oturduğu masanın dibinin ne olduğunu biliyoruz. HDP ile görüştüklerini ve aday göstermediklerini biliyoruz. Meral Akşener de ‘HDP ile bu konuları konuşmak PKK ile görüşmek gibidir’ dedi ama sonra sesini çıkarmadı.

Sırrı Sakık, kapalı kapılar ardında yapılan anlaşmaları anlatan bir açıklama yaptı. Terör örgütünün elebaşı Öcalan’ın serbest bırakılacağını, Demirtaş’ın da serbest bırakılacağını söyledi. Kılıçdaroğlu’nun başında tilki çok. Kuyruklarını birbirine değdirmemeye çalışırlar ama insanlar bunu görür.

HDP ile yüzde 10’a yakın olan bir anlaşmaya varacaksınız, sesinizi çıkaracaksınız ve yüzde 2’lik bir parti yüzünden riske gireceksiniz. Buna kimse inanmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu