Teknoloji

CS:GO, 1,8 Milyon Anlık Oyuncu İle Kendi Rekorunu Kırdı

Valve’ın oyunculara armağan ettiği başyapıtlardan biri olan CS:GO, ikinci oyununu ‘CS:GO katili’ olarak açıkladıktan sonra Mart ayında piyasaya çıktı. 1.5 milyon oyuncuyla Steam’de anlık çevrimiçi oyuncu rekorunu kırdı. . Oyun bugün yine bu rekoru kırdı.

CS:GO, son gün itibari ile anında 1.8 milyon oyuncu ile kendi rekorunu kırıyor . Yani bunu yoktan mı yaptı? Muhtemelen hayır, açıklayalım

Anlık online oyuncu rekoru 1.818.773 oyuncu ile yeniden kırıldı.

CS:GO’nun 8 Mayıs’ta lansmanı Paris Major, bu oyuncu kalabalığını kendine çekiyor düşünülüyor. Bildiğiniz gibi CS:GO’da turnuva zamanlarında herkes oyunlardan item düşürmeye çalışır. Ancak 1.8 milyon oyuncu bu oyunu aynı anda bir turnuva için hiç oynamadı.

Peki bu kadar çok oyuncuyu CS:GO’ya getiren ne oldu? Bunun bir nedeni CS:GO’nun son Major turnuvası Olabilir. Çünkü bildiğiniz gibi Counter-Strike 2 yaza girdiğimizde bizlerle buluşacak. Dolayısıyla, bu Binbaşıda şeylerin değerisence.

Counter-Strike 2’de oynanacak ilk Binbaşı Mart 2024’e kadar olmayacak . Bu, 2023’te normalde her yıl iki tane olacak olan yalnızca bir Büyük turnuva olacağı anlamına gelir. Major, 8 Mayıs’tan 21 Mayıs’a kadar sürecek.

karpuzluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu