Haber

Çin’de Havalar Isınırken Bahar Tarımı İçin Yoğun Çalışmalar Devam Ediyor

Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Bei’an şehrinde tarlaları ekime hazırlayan büyük traktörlerin havadan çekilmiş fotoğrafı, 8 Nisan 2023. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)

BEI’AN, 9 Nisan (Xinhua) — Çin’de havalar ısınmaya devam ederken, Heilongjiang eyaletinin Bei’an şehrinde bulunan Beidahuang Group’a bağlı Jianshe Tarım Limited Şirketi bahar salımı için çalışmalara başladı.

Şirket, 300.000 mu’dan (20.000 hektar) fazla bir alanı kaplayan çiftlikte çalışmak üzere toplam 28 büyük traktör organize etti.

Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Bei’an şehrinde bir çiftlikte tarlaları ekime hazırlayan büyük traktörlerin havadan çekilmiş fotoğrafı, 8 Nisan 2023. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)
Büyük bir traktör, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Bei’an şehrinde bir çiftlikte tarlaları ekime hazırlıyor, 8 Nisan 2023. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)
Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Bei’an şehrinde bir çiftlikte tarlaları ekim için hazırlayan büyük traktörler, 8 Nisan 2023. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu